Lazy bag

Nasze lazy bagi/jack są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby idealnie pasować do Twojego jachtu i żagli. Wykonane z wytrzymałych materiałów, zapewniają ochronę żagli przed uszkodzeniami, promieniami UV i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dzięki inteligentnemu projektowi i solidnemu wykonaniu, nasze lazy bagi/jack są łatwe w obsłudze i umożliwiają szybkie i sprawnie złożenie i rozłożenie żagli.

Jest: 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Czym właściwie jest pokrowiec Lazy Jack?

To system lin i bloczków, który ułatwia nam szybkie podnoszenie i opuszczanie grota. Żagiel po zrzuceniu nie wymaga sejzingowania- związywania do bomu. Jest to praktyczne rozwiązanie jeśli chcemy szybko zrzucić i stawiać żagle. W przypadku stawiania grota należy utrzymywać żagiel równo w linii wiatru, aby nie zaczepiał o linki naszego systemu.

Pokrowce pomagają w minimalizowaniu ryzyka uszkodzeń wynikających z przypadkowego splątania się żagli podczas opuszczania. Chronią też inne elementy jachtu, takie jak maszt czy olinowanie, przed niekontrolowanym uderzeniem żagla.

Wygoda podczas żeglugi

Żeglowanie to nie tylko pasja, ale również sztuka zarządzania różnymi elementami na pokładzie. Jednym z takich elementów jest system lazy jack, który odgrywa ważną rolę w łatwym i bezpiecznym złożeniu żagli na jachcie. Pokrowce te są wykonane z trwałych materiałów odpornych na promieniowanie UV, są specjalnie zaprojektowane do ochrony naszych żagli. Zapewniają wiele korzyści zarówno podczas żeglugi, jak i postoju. Żagle, które są kluczowym elementem wyposażenia każdego jachtu, są niezwykle cenne i podatne na uszkodzenia, szczególnie wtedy, gdy są niewłaściwie przechowywane.

Pokrowce Lazy Jack są projektowane w taki sposób, aby zapewnić im łatwą i wygodną ochronę przed warunkami atmosferycznymi, kurzem, promieniowaniem UV i innymi czynnikami, które mogą wpływać na ich trwałość i jakość.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password